400zł za 20 minut pracy

Konto Optymalne w BGŻ Optima – ruszyła kolejna odsłona promocji w której mozna zgarnąć 100zł za otwarcie konta i 300zł z Money Back.

Dwa lata temu założyłem sobie lokatę teminową w banku BGŻ Optima. Nie pamiętam już czy na trzy czy sześć miesięcy, w każdym razie dała zarobić 10%. Warunki były takie, że wpłacając 1000zł otrzymywało się jakieś śmieszne odsetki na koniec okresu lokaty i premię 100zł. Oczywiście założyłem dwie lokaty, dla siebie i dla żony.

Po takiej akcji każdy rasowy bankożerca szuka nowej okazji na konto lub lokatę zapominając „spalić mosty”. Tym razem jedank byłem konsekwentny i jak założyłem lokatę, trak zaraz po spełnieniu warunków i otrzymaniu premii zakmnąłem, aby wszelki ślad po mnie, w banku BGŻ, nie pozostał. Jak widać to zaprocentowało.

Tydzień temu natrafiłem na wpis na livesmarter.pl informujący o promocji dla nowych klientów BGŻ. Ja nie jestem tak całkiem nowy, ale w świetle przepisów nie posiadam żadnego konta w BGŻ od wielu miesięcy więc bank potraktował mnie jak świeżo-upieczonego klienta. Dzięki temu bez problemu w dosłownie 10 minut zarejestrowałem się, zalogowałem i założyłem konto optymalne w BGŻ. Po dwóch dniach dotarł do mnie kurier z umową do podpisania i w 5 minut dopełniliśmy formalności. Pozostało tylko wysłać smsa potwierdzajcego oraz aktywować i podpisać kartę płatniczą.

Ile zarobię na koncie optymalnym w BGŻ?

Otóż za otwarcie tego konta dostanę 100zł i potem co miesiąc po 25zł za dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwote 1250zł. 20 minut pracy przy otwarciu konta i podpisaniu dokumentów, a potem po prostu życie, zakupy i pilnowanie aby płacić odpowiednią kartą, bo przecież i tak zakupy będę robił. Ciekaw jestem ile osób postępuje podobnie i dlaczego pozostałym się nie chce…

Oczywiście zarobię na tym, jak zwykle w takich przypadkach, dwa razy więcej, bo jeśli pojawia się taka świetna okazja to konto od razu zakłada również moja żona. W ten sposób spodziewamy się za rok 800zł więcej w naszym wspólnym budżecie domowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *